móóóc oborů

V naší nabídce máme přes 20 oborů technického, stavebního a pečovatelského zaměření. Dále můžeš vybírat z maturitních oborů, výučních oborů nebo si rozšířit své kompetence a znalosti na jednom z našich jednoletých oborů.

moderní vybavení

Bez dobrého vybavení to v dnešní době opravdu nejde! Abychom naše studenty co nejlépe připravili na praxi, tak neustále investujeme do aktuálního nářadí a vybavení, se kterým naše žáky a žákyně učíme pracovat.

praxe a odbornost

Pod zkušeným a odborným dohledem našich vyučujících si u nás vše vyzkoušíš. Praxi opravdu nezanedbáváme, takže se po škole určitě neztratíš. Díky tomu se můžeme účastnit spousty soutěží a výstav.

výlety a exkurze

Nesedíme jen v lavicích a na dílně. Exkurze a výlety (např. do Anglie) jsou nedílnou součástí vzdělání u nás. Podle zaměření tvého oboru s námi navštívíš různé firmy, podíváš se do jejich provozů a budeš se vzdělávat i v terému mimo naši školu.

vstřícnost & kvalita

Je pro nás důležité, aby našim žákům a žákyním bylo u nás dobře! Máme bohaté zkušenosti s prací se studenty se specifickými potřebami a také se zahraničními studenty. Neustále pracujeme na tom, abychom byli schopni poskytnout co nejkvalitnější vzdělání, a proto spousta našich praktických vyučujících k nám přichází s roky zkušeností z praxe.

další služby pro žáky i dospělé

Autoškola? Penzion nebo posilovna pro studenty? Naše škola nabízí více než jen denní vzdělání. Máme také svářecí školu a další kurzy, které jsou určeny nejen pro studenty.

Zajímá Tě víc? Mrkni na videoprezentaci našich oborů. 

(Proč SŠP KYJOV?)

Co je u nás nového?

(Proč SŠP Kyjov?)